nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

 Парламентські вибори-2012
 Офіційно
Виборче законодавство
Центральна виборча комісія
Політичні партії
Офіційні новини
 Політика
Акції та події
Виступи та інтерв'ю
 Економіка
Події
Інтерв'ю
Аналітика
 Світ про Україну
 Місцеві вибори-2010
 Президентські вибори 2010
 Вибори в Києві 2008
 Парламентські вибори 2007
Указ Президента України
2 квітня 2007
Указ Президента України
25 квітня 2007
Указ Президента України
5 червня 2007 року
Указ Президента України
31 липня 2007 року
 Вибори 2006
Календар виборів
Партії та виборчі блоки партій у виборчому процесі
Аналітика та статті
 Підписка на матеріали

 
Оборонний союз з Україною - «Rzeczpospolita»

«Rzeczpospolita» публікує велику програмну статтю українських депутатів Ганни Гопко і Віктора Романюка .

Щоденний часопис «Rzeczpospolita» публікує велику програмну статтю українських депутатів Ганни Гопко і Віктора Романюка під назвою «Оборонний союз з Україною». Автори переконують, що російська політика обрала за мету економічне виснаження України. Це стає особливо простим завданням з огляду на відсутність рішучої реакції на дії РФ з боку ЄС.

Депутати Верховної Ради констатують, що російська «міжнародна політика зосереджується на поверненні сфер впливу в країнах колишнього Радянського Союзу, а також на просуванні інтересів Росії в інших регіонах, у тому числі у Західній Європі. Її основні інструменти пов’язані з використанням м’якої сили та засобів енергетичного тиску».

За словами авторів статті, окрім безпрецедентної пропаганди власної точки зору, що на неї щороку призначаються величезні кошти, Росія дбає про забезпечення власних енергетичних інтересів, «насамперед у Європі, що являє собою головний ринок збуту російської сировини, з котрим, на додаток, Росія пов’язана інфраструктурно». Фактична відсутність реакції з боку ЄС на агресивні дії Росії щодо України призводить до того, що ніхто не в змозі їм завадити. Хіба що така агресія дещо гальмується санкціями з боку Євросоюзу, проте, й вони вже втрачають хоч якусь ефективність, прикладом чого може бути продаж пакету акцій «Роснєфті» швейцарській фірмі «Glencore» та катарському держфондові.

Все це становить загрозу не лише для України, але й для Польщі. «У випадку подальшого погіршення ситуації в Україні перед Варшавою постане величезний суспільний, економічний, військовий виклик, що в майбутньому може виявитися загрозою для суверенітету і територіальної цілісності цієї держави».

Саме тому, - підкреслюють Ганна Гопко і Віктор Романюк, - Польща і Україна повинні спільно відстоювати власні енергетичні інтереси в Європейському Союзі перед лицем російської загрози. Більше того, вони вбачають необхідність у створенні військового оборонного союзу Польщі та України, що у майбутньому міг би слугувати каркасом до більшого регіонального військового об’єднання, якби до нього захотіли долучитися інші країни.

«Власне українці й поляки найбільшою мірою досвідчили те, чим є російський імперіалізм. Тому саме Польща й Україна повинні консолідувати сили проти зростаючої російської загрози, захищаючи демократичний світ і його вартості».

Польське Радіо<<<   

 [версія для друку]
Статті, що розміщуються в рубриці "Світ про UA-вибори", передруковуються з інших джерел без змін та редагування.
Vybory.osp-ua.info не завжди поділяє точку зору автора представлених публікацій.


Статьи, размещаемые в рубрике "Мир о UA-виборах", перепечатываются из других источников без изменений и редактирования.
Vybory.osp-ua.info не всегда разделяет точку зрения автора представленных публикаций. Опитування 
Як Ви вважаєте, чи протирічить продовження терміну перебування Чорноморського Флоту РФ національним інтересам безпеки України?
так
ні
не визначився

Милитва за Україну

Олег Соскін: Про економіку та нову владу
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa