Віктору Януковичу буде непросто в разі перемоги, оскільки його політичний опонент - Юлія Тимошенко - піде в "потужну опозицію". Такий прогноз озвучив в ефірі телеканалу ТРК "Україна" російський опозиціонер, один із лідерів Об'єднаного демократичного руху "Солідарність" (РФ) Борис Нємцов, повідомляє УКРІНФОРМ.
"Я не заздрю Януковичу, якщо він стане президентом", - сказав російський політик. У той же час, він зазначив, що Юлія Тимошенко виглядає "набагато органічніше в опозиції, ніж у Кабінеті міністрів".
Борис Нємцов підкреслив, що Ю.Тимошенко дісталася непроста роль - керувати урядом під час кризи. Проте вона показала блискучий результат на президентських виборах.
УКРІНФОРМ<<< [версія для друку]
|
Статті, що розміщуються в рубриці "Світ про UA-вибори", передруковуються з інших джерел без змін та редагування.
Vybory.osp-ua.info не завжди поділяє точку зору автора представлених публікацій.
Статьи, размещаемые в рубрике "Мир о UA-виборах", перепечатываются из других источников без изменений и редактирования.
Vybory.osp-ua.info не всегда разделяет точку зрения автора представленных публикаций.
| |