Вибори в Києві 2008
Парламентські вибори 2007
Указ Президента України
2 квітня 2007
Указ Президента України
25 квітня 2007
Указ Президента України
5 червня 2007 року
Указ Президента України
31 липня 2007 року
Офіційно
Виборче законодавство
Центральна виборча комісія
Політичні партії
Офіційні новини
Вибори 2006
Календар виборів
Партії та виборчі блоки партій у виборчому процесі
Політика
Акції та події
Виступи та інтерв'ю
Аналітика та статті
Економіка
Події
Інтерв'ю
Аналітика
Світ про Україну
06.10.2008

29.09.2008

23.09.2008

17.09.2008

16.09.2008

Голоси з діаспори

Допомагати здібним молодим людям, котрі мешкають у селах і мають нерівні з городянами стартові можливості, взявся Український Народний Союз Сполучених Штатів Америки. Це стипендії для талановитих українців – сиріт і напівсиріт. Однак нині ця програма діє тільки в одному виші – Національному університеті «Острозька академія».



Президентські вибори - 2004
Перший тур
Другий тур
Переголосування
Екзит-пол в Інтернете
Гостьова книга


Олег Соскін: Про події помаранчевої революції
       
У забігу на президентське крісло Ющенку відвели роль "третього зайвого"
05.08.2008 14:30

У новому політичному сезоні слід очікувати поступової поляризації українського політикуму навколо двох імовірних кандидатів на посаду президента - Юлії Тимошенко та Віктора Януковича.



Таку думку на прес-конференції у вівторок висловив голова правління Центру соціологічних та політичних досліджень "Соціовимір" Сергій Таран, представляючи результати опитування 25 провідних українських політологів та експертів, повідомляє УНІАН.


За словами Тарана, опитані експерти вважають найбільш реальними кандидатами на посаду президента нинішнього прем’єра та лідера Партії регіонів, і "боротьба між ними буде цікавою і яскравою".


За словами політолога, між названими двома претендентами на посаду президента "розігруватиметься карта протистояння", оскільки обидва вони орієнтуються на різний електорат, "і протистояння буде підігріватися".


При цьому він зазначив, що в такій боротьбі і Тимошенко, і Янукович "менше звертатимуть увагу на Ющенка, оскільки він у цьому протистоянні буде "третім зайвим".


Експертне опитування було проведене 28 липня-3 серпня на тему: "Ресурси, стратегії та перспективи ймовірних кандидатів у президенти за рік до початку президентської виборчої кампанії".



http://www.pravda.com.ua/



<<<    [Версія для друку]
Підписка на розсилку:
 
Опитування
Як Ви вважаєте, чи є підстави для проведення в 2008 році дострокових виборів Президента України
Так
Ні
Мені байдуже
Не визначився (-лась)




Милитва за Україну

Олег Соскін: Про економіку та нову владу
Друга вища освіта для представників місцевої влади
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном


     


© Інститут Трансформації Суспільства 2004-2008.
При повному або частковому використаннi матерiалiв посилання на сайт " Вибори в Україні: народ має знати правду" є обов'язковим. Вiдповiдальнiсть за достовiрнiсть матерiалiв покладається на їх авторів. Наша адреса: Україна, 01034, м. Київ-34, а/с 297, тел./факс: (044) 235-98-28, 235-80-23. e-mail: editor@osp.com.ua