nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

 Парламентські вибори-2012
 Офіційно
Виборче законодавство
Центральна виборча комісія
Політичні партії
Офіційні новини
 Політика
Акції та події
Виступи та інтерв'ю
 Економіка
Події
Інтерв'ю
Аналітика
 Світ про Україну
 Місцеві вибори-2010
 Президентські вибори 2010
 Вибори в Києві 2008
 Парламентські вибори 2007
Указ Президента України
2 квітня 2007
Указ Президента України
25 квітня 2007
Указ Президента України
5 червня 2007 року
Указ Президента України
31 липня 2007 року
 Вибори 2006
Календар виборів
Партії та виборчі блоки партій у виборчому процесі
Аналітика та статті
 Підписка на матеріали

Новини українських міст
 
Відбулось 59 засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради сьомого скликання
11.10.2018 17:27

11 жовтня 2018 року у великій залі Будинку рад під головуванням міського голови Віктора Весельського відбулось 59 засідання виконавчого комітету міської ради, на розгляд якого попередньо за пропозиціями керівників виконавчих органів міської ради було внесено 25 питань.

Зокрема, проекти рішень порядку денного стосувалися: готовності галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період та початку опалювального сезону 2018-2019 років; оптимізації групи централізованого господарського обслуговування; надання в оренду обладнання та інвентаря в приміщеннях харчоблоків у закладах загальної середньої освіти; увічнення пам’яті лікарів-хірургів, почесних громадян міста Замощина Е.Б. та Грималюка Г.О.; внесення змін до міського бюджету на 2018 рік; звернень громадян до виконавчих органів міської ради за 9 місяців 2018 року; встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання та послуги з централізованого опалення для потреб населення; встановлення товариству з обмеженою відповідальністю „Альтеренерго“ тарифу на виробництво теплової енергії, її транспортування та постачання для Новоград-Волинського міськрайонного ТМО та Новоград-Волинського міжрайонного відділу Державної установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України“ та ряду поточних питань.

Головним питанням, яке розглядалося на засіданні виконавчого комітету було «Про готовність галузей господарського комплексу міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років та початок опалювального сезону 2018-2019 років». Учасники засідання ознайомилися із інформацією керівників виконавчих органів міської ради, галузей господарського комплексу міста про підсумки та виконання заходів підготовки ввірених їм підприємств, установ, організацій до експлуатації в цей період.

Відповідним рішенням виконавчого комітету міської ради було вирішено звіт керівників галузей господарського комплексу міста про роботу в осінньо-зимовий період заслуховувати щомісяця на робочих нарадах, засіданнях штабу з підготовки та проведення опалювального сезону. А підсумки проведення опалювального сезону підвести на засіданні виконавчого комітету міської ради в травні 2019 року.

До того ж, було повідомлено, що з 11.10.2018 року розпочато опалювальний сезон. Опалювання приміщень міськрай ТМО, об’єктів соціальної сфери та житлового фонду міста буде здійснюватись у нічний час з 20:00 до 08:00 при температурі +8 °C , в разі зменшення +8 °C середньодобової температури навколишнього середовища протягом трьох діб, опалення здійснюватиметься цілодобово.

Ще одним рішенням виконавчого комітету міської ради, в зв’язку із запровадженням організації харчування суб’єктами господарювання в закладах загальної середньої освіти міста, вирішено управлінню освіти і науки міської ради здійснити вивільнення працівників групи централізованого господарського обслуговування відповідно до вимог чинного законодавства та внести зміни у штатний розпис.

Також на виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 13.06.2018 №719 „Про оптимізацію видатків в закладах загальної середньої освіти міста», виконавчий комітет міської ради вирішив надавати в користування суб'єктам господарювання, які будуть надавати послуги з організації харчування (послуги їдалень) в закладах освіти міста обладнання та кухонний інвентар.

Доволі тривалою виявилася дискусія навколо питання щодо безоплатної передачі від КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги міста Новограда-Волинського» на баланс відділу культури і туризму міської ради нежитлової будівлі на вул. Соборності, 24. У результаті члени виконавчого комітету підтримали проект рішення. У даному приміщення, де наразі знаходиться аптека №29, планується розмістити Краєзнавчий музей міста.

Також було поінформовано про звернення громадян до виконавчих органів міської ради за 9 місяців 2018 року та прийнято відповідне рішення виконавчого комітету міської ради. Отож, протягом зазначеного періоду до виконавчого комітету міської ради надійшло 2 403 звернень громадян, що на 1 079 звернень або на 31,0 % менше в порівнянні з попереднім періодом. 19 звернень надійшли поштою, письмово та усно надійшло 2 348, в тому числі 9 скарг.

Найчастіше у зверненнях порушувалися питання утримання житлового фонду, благоустрою та житлової політики. Так, за звітний період надійшло 1 816 звернень з питань житлової політики, що становить майже 76 % від загальної кількості звернень. Також серед питань, з якими звертаються мешканці, велика частка належить питанням соціального захисту, що становить 8 % від загальної кількості звернень, охорона здоров’я – 4 % та інші питання – 12 %.

За 9 місяців 2018 року міським головою було проведено 22 прийоми громадян, під час яких прийнято 226 осіб. Переважна кількість питань, порушених громадянами у зверненнях до міського голови, стосувалися лікування та житлово-комунального господарства. Вагома частина звернень - з приводу земельних відносин, надання матеріальної допомоги, будівництва, вирішення соціальних питань, проблем зв'язку. Посадовими особами виконавчого комітету міської ради прийнято 251особа.

Через офіційний сайт міської ради та його рубрику «Електронні звернення» протягом 9 місяців 2018 року надійшло 36 запитань від громадян. Основними темами звернень були проблеми благоустрою міста, роботи міського пасажирського транспорту, обслуговування житла. Надходили також анонімні звернення без зазначення імені та адреси відправника.

Крім того, розглянувши протокол засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини № 3 від 31.07.18, виконавчий комітет міської ради вирішив встановити меморіальну дошку на честь лікарів-хірургів, почесних громадян міста Замощина Емануїла Борисовича (1887-1974) та Грималюка Гната Оксентійовича ( 1916-1980) на травматологічному корпусі міськрай ТМО.

Розглянувши клопотання директора комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради „Новоград-Волинськтеплокомуненерго“ Тодорович Л.М., виконавчий комітет міської ради вирішив встановити комунальному підприємству тарифи на послуги з централізованого опалення, що надаються населенню на рівні:
для абонентів житлових будинків з будинковими приладами обліку теплової енергії - 1440,68 грн/Гкал (з ПДВ);
для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії - 52,90 грн/м2 (з ПДВ).

Розглянувши заяву директора товариства з обмеженою відповідальністю ,,Альтеренерго“ Бєлого А.В., виконавчий комітет міської ради вирішив встановити товариству з обмеженою відповідальністю ,,Альтеренерго“ тариф на виробництво теплової енергії з використанням альтернативних джерел енергії, її транспортування та постачання для Новоград-Волинського міськрайонного ТМО та Новоград-Волинського міжрайонного відділу Державної установи „Житомирський обласний лабораторний центр МОЗ України“ на рівні – 1625,64 грн./Гкал (з ПДВ).

З повними текстами усіх прийнятих рішень, після підписання їх міським головою, можна буде ознайомитися на офіційному сайті міської ради у рубриці «Нормативна база – Рішення виконавчого комітету».

Чергове 60 засідання виконавчого комітету міської ради сьомого скликання планується провести 14 листопада 2018 року.
Відділ інформації та зв’язків
з громадськістю міської ради

 


<<<   

 [версія для друку] Опитування 
Як Ви вважаєте, чи протирічить продовження терміну перебування Чорноморського Флоту РФ національним інтересам безпеки України?
так
ні
не визначився

Милитва за Україну

Олег Соскін: Про економіку та нову владу
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa