nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

 Парламентські вибори-2012
 Офіційно
Виборче законодавство
Центральна виборча комісія
Політичні партії
Офіційні новини
 Політика
Акції та події
Виступи та інтерв'ю
 Економіка
Події
Інтерв'ю
Аналітика
 Світ про Україну
 Місцеві вибори-2010
 Президентські вибори 2010
 Вибори в Києві 2008
 Парламентські вибори 2007
Указ Президента України
2 квітня 2007
Указ Президента України
25 квітня 2007
Указ Президента України
5 червня 2007 року
Указ Президента України
31 липня 2007 року
 Вибори 2006
Календар виборів
Партії та виборчі блоки партій у виборчому процесі
Аналітика та статті
 Підписка на матеріали

ВИБОРЧА ПРОГРАМА ВІКТОРА ЮЩЕНКА
 
9 липня 2004 ЯКОЮ Я БАЧУ УКРАЇНУ
Я бачу Україну справедливою і заможною європейською державою. Де кожна людина може реалізувати свої можливості, не шукаючи кращої долі за кордоном.Де кожен, хто бажає працювати, має роботу і гідну зарплату. Де кожна дитина може отримати якісну освіту. Де кожен громадянин має доступ до належного медичного обслуговування; кожна літня людина отримує гідну пенсію. Де надійно захищене життя - сім'я, материнство і дитинство. Де шанують ветеранів. Де влада користується довірою і повагою громадян. Де державні чиновники компетентні і законослухняні, отримують високу зарплату і не беруть хабарів. Де всі рівні перед законом; де кожен із нас, а не лише багаті, може захистити свої права у суді. Де надійно гарантовані свобода думки, свобода слова, свобода совісті. Я бачу Україну державою, яку шанують і цінують її власні громадяни і до якої з повагою ставляться у світі. Я бачу Україну, в якій житимуть, як казав Олександр Довженко, "по закону Божеському і людському". ЗА Створення мільйонів нових робочих місць. Економічне зростання, що позначається на добробуті кожного громадянина. Кардинальне підвищення зарплат і пенсій. Доступність якісної освіти, медицини. Пристойне житло для кожної сім'ї. Державу, яка захищає інтереси простих громадян, а не прислуговує купці олігархів. Зменшення податків, стимулювання виробництва. Обмежене втручання держави в життя громадян. Незалежний суд, що надійно захищає права простих людей. ПРОТИ Приниження людської гідності. Бідності і безробіття. Розкрадання державної власності і державного бюджету. Репресивних податків, що не дають підприємствам працювати, а людям - отримувати гідну зарплату. Зловживання владою. Обмеження прав і свобод простих громадян. Корупції і хабарництва, на чому тримається нинішня влада. Як економіст за фахом, маючи досвід роботи на посадах Голови Національного банку і Прем'єр-міністра України, як лідер найбільшої парламентської фракції - я знаю, як цього досягти. За півтора роки роботи мого Уряду був наведений порядок у бюджетній сфері, усунуті бартерні розрахунки. Стали прозорими грошові потоки, припинилися масові відключення електроенергії. Ми підвищили зарплати і пенсії усім категоріям населення. Домоглися вчасної виплати зарплат, ліквідували заборгованість із виплати пенсій. І головне - ми досягли цього без зовнішніх запозичень, з опорою виключно на власні ресурси. Після перемоги на президентських виборах я зобов'язуюся перед народом України виконати такий План дій. ПЛАН ДІЙ ВІКТОРА ЮЩЕНКА "ДЕСЯТЬ КРОКІВ НАЗУСТРІЧ ЛЮДЯМ"
 1. Створити п'ять мільйонів нових робочих місць. Для цього:
  • Створення нових робочих місць з гідною зарплатою визначити критерієм оцінки діяльності влади на всіх рівнях.
  • Спрямувати економічну політику на розвиток внутрішнього ринку.
  • Запровадити систему державного замовлення і громадських робіт для створення нових робочих місць.
  • Гарантувати робоче місце кожному, хто отримав професію за державним замовленням.
  • Зняти всі перешкоди для тих, хто хоче відкрити власну справу, сприяти їх власній ініціативі.
  • Зменшити ставки кредитування. Забезпечити гарантований доступ до кредитів для малого і середнього бізнесу.
  • Сприяти розвитку високотехнологічних галузей - для виходу України на міжнародні ринки праці.
  • Залучити в економіку України інвестицій у 10 разів більше, ніж сьогодні - це нові робочі місця, нові технології.
 2. Забезпечити пріоритетне фінансування соціальних програм. Для цього:
  • Збільшити мінімальну пенсію - вона буде більшою за прожитковий мінімум.Ліквідувати "зрівнялівку" та дискримінацію у пенсійному забезпеченні.
  • Протягом року повернути людям борги із зарплати.
  • Відновити зруйновану систему охорони здоров'я - в кожному місті та селі. Забезпечити кожному громадянину гарантований перелік безоплатних медичних послуг.
  • Гарантувати пріоритетне оздоровлення ветеранів війни і праці, які віддали свої кращі роки служінню державі - це наш святий обов'язок.
  • Створити умови для повноцінного суспільного життя інвалідам.
  • Відновити повагу у суспільстві до Вчителя; гарантувати освітянам зарплату, не нижчу середньої по промисловості.
  • Кожна дитина, незалежно від майнового стану батьків, зможе отримати якісну освіту. Забезпечити пріоритетне право отримання вищої освіти за бюджетні кошти дітям із малозабезпечених сімей.
  • Поновити 10-річний термін навчання у середній школі з 5-бальною системою оцінки знань.
  • Замість будівництва нових урядових споруд і купівлі дорогих авто для чиновників - будувати соціальне житло для малозабезпечених громадян.
 3. Збільшити бюджет - зменшенням податків. Для цього:
  • Зменшити податки. Коли вони будуть справедливими, їх сплачуватимуть усі, - тіньова економіка вийде на світло і поповнить бюджет.
  • Щорічно зменшувати оподаткування фонду зарплати - через п'ять років він не перевищуватиме 20%.
  • Спростити процедури сплати податків, зробити їх прозорими.
  • Відокремити бізнес від влади, захистити підприємців від поборів. Припинити практику використання правоохоронних органів для здійснення тиску на підприємства.
  • Очистити податкові органи від корумпованих чиновників, підвищити зарплату чесним професіоналам.Вони збиратимуть податки в повному обсязі і виключно на основі закону. Ліквідувати податкову міліцію - в цьому каральному органі не буде потреби.
  • Змусити олігархів справно сплачувати всі податки. Я проти нового перерозподілу власності, але олігархи заплатять справжню ціну за підприємства, що "прихватизуються" за безцінь - мільярди гривень підуть на виплату заощаджень пограбованих громадян.
 4. Змусити владу працювати для людей, повести рішучу боротьбу з корупцією. Для цього:
  • Звільнити з посад казнокрадів і хабарників у структурах виконавчої влади, натомість призначити чесних і порядних професіоналів.
  • Скоротити непотрібні управлінські структури, зменшити чисельність армії чиновників. Решті - забезпечити належні умови роботи і гідну зарплату. Дешевий чиновник надто дорого обходиться народу. Кожен чиновник підпише "Кодекс честі державного службовця" - і неухильно його дотримуватиметься.
  • Чітко визначити функції оновлених владних структур. Держава не втручатиметься у життя людей там, де вони без неї впораються набагато краще.
  • Звільнити суддів, які заплямували себе корупцією і замовними рішеннями в інтересах олігархів. Суди відновлять почуття справедливості у суспільстві - вони не каратимуть, а захищатимуть права громадян.
  • Провести справжню політичну реформу - кожен відчує, що влада працює для громадян, і працює ефективно. Зміни до Конституції будуть прийняті прозоро і законно - і запроваджені у 2006р., після обрання нової Верховної Ради на вільних і чесних виборах.
  • Розширити права і зміцнити фінансову базу для ефективного самоврядування - на рівні міст, селищ, сіл. Більше коштів спрямуємо у регіони і до територіальних громад - на фінансування найважливіших потреб людей.
 5. Створити безпечні умови для життя людей. Для цього:
  • Змінити пріоритети правоохоронців - головним у їх діяльності буде не безпека можновладців, а безпека кожного громадянина.
  • Очистити правоохоронні органи від корупціонерів, на керівні посади призначити чесних, високопрофесійних офіцерів, надати їм належну політичну і матеріальну підтримку. Розгорнути рішучу боротьбу з криміналітетом і організованою злочинністю.
  • Підвищити рівень захисту населення від природних і техногенних аварій і катастроф. Послідовно вирішувати нагальні проблеми чорнобильців. Я гарантую, що інформація про екологічний стан довкілля буде повністю відкритою для громадян.
 6. Захистити цінність сім'ї, повагу до батьків і права дітей. Для цього:
  • Зламати тенденцію скорочення чисельності населення України.
  • Збільшити мінімум у 10 разів грошову допомогу матері при народженні дитини. Відмова матері від професійної діяльності на користь виховання дитини має знайти належне визнання у суспільстві.
  • Гарантувати якісну і безкоштовну медичну допомогу жінкам при народженні дитини.
  • Створити умови, щоб саме сім'я, а не виховні заклади, стала гармонійним середовищем для виховання дітей.
  • Надавати державну підтримку тим, хто виховує дітей, або доглядає людей похилого віку.
  • Відновити мережу державних і комунальних дитячих садків і ясел, насамперед - на селі. Заборонити продаж дошкільних закладів.
  • Створити умови, щоб батьки виховували дітей і мали гідний заробіток не на чужині, а у себе вдома.
  • Кредити для будівництва або купівлі житла будуть доступні кожній молодій сім'ї - як у місті, так і на селі.
  • Ліквідувати дитячу безпритульність. Забезпечити пріоритетний розвиток дитячих будинків сімейного типу.
  • Забезпечити безкоштовно дітей-інвалідів ліками, медичними засобами, спеціальним харчуванням, оздоровленням; створити їм умови для повноцінного життя у суспільстві.
  • Впровадити інститут сімейних лікарів.
  • Забезпечити неухильне дотримання законів, що забороняють пропаганду аморальності і насильства, - свідомість дітей буде захищена від руйнівного впливу.
 7. Сприяти духовності, зміцненню моральних цінностей. Для цього:
  • Створити умови для розвитку особистості, високого рівня освіти і культури громадян.
  • Сприяти єдності народу України, орієнтації суспільства і держави на загальнолюдські цінності - свободу, демократію, міжнаціональну і міжконфесійну злагоду, взаємну повагу і толерантність, справедливість і добро.
  • Підтримувати ініціативи громадян, їх активну участь у вирішенні державних проблем.В оновленій Україні стане нормою свобода слова, активна діяльність громадських організацій, політичної опозиції - як запорука державної політики в інтересах народу.
 8. Сприяти розвитку українського села. Для цього:
  • Зупинити спекулятивні махінації навколо продажу землі - земля буде власністю тих, хто її обробляє.
  • Збільшити вдвічі продуктивність сільського господарства, кардинально підвищити рівень доходів селян.
  • Зробити фінансові ресурси доступними селянам, а не чиновникам і посередникам.Гарантувати справедливі закупівельні ціни на сільгосппродукцію.
  • Підняти рівень доходів селян до середнього по країні.
  • Збудувати сучасну транспортну інфраструктуру, завершити газифікацію, налагодити телефонний зв'язок, відновити роботу шкіл, клубів, фельдшерсько-акушерських пунктів - у кожному селі. Молодь матиме змогу реалізувати свої здібності і не покидатиме села.
 9. Підвищити боєздатність армії, повагу до людей у погонах. Для цього:
  • Мобілізувати ресурси для створення в Україні боєздатної армії, розвитку оборонних технологій.
  • Скоротити термін строкової військової служби до 12 місяців невідкладно - вже з весняного призову 2005р.
  • Скасувати призов на військову службу і забезпечити комплектування професійної армії за контрактом - починаючи з 2010р.
  • Забезпечити військовослужбовців житлом.Гарантувати кожному військовому при звільненні в запас пристойне житло і соціальні гарантії.
 10. Проводити зовнішню політику в інтересах народу України.
  • Зовнішня політика України буде чесною, прозорою і послідовною, економічно вигідною.
  • Ми будемо оцінювати її успіхи не за кількістю візитів, заяв і декларацій. Головне для нас - це обсяги залучених в Україну інвестицій, просування вітчизняних товарів на міжнародні ринки, захист прав громадян України за кордоном.
  • Відносини з Росією будуть взаємовигідними, дружніми і стабільними.
  • Наші партнери, як на Сході, так і на Заході побачать іншу Україну - міцну, надійну, яка дотримується зобов`язань і водночас здатна захистити свої національні інтереси.
* * *
Я йду на вибори, щоб подолати в Україні бідність і безробіття, забезпечити високі стандарти життя для простих людей. Я знаю, які проблеми хвилюють кожного громадянина України. Я знаю, як ці проблеми вирішувати - і я вмію їх вирішувати. Всі мої дії на посаді Президента будуть законними, прозорими і зрозумілими. Мої дії будуть рішучими, послідовними і ефективними. Вже з наступного року ми всі відчуємо, що живемо в зовсім іншій державі - яка дбає про всіх громадян, а не лише про чиновників і олігархів. Тим, хто мене підтримає на виборах, і тим, хто цього не зробить, гарантую: я стоятиму на сторожі прав кожного з вас.В Україні буде зручно і затишно усім і кожному - в цьому я вбачаю свій головний обов'язок. Говорячи словами Івана Франка, "мільйони чекають щасливої зміни". Нас в Україні - 48 мільйонів. Разом ми змінимо життя на краще www.razom.org.ua
    [Версія для друку] Опитування 
Як Ви вважаєте, чи протирічить продовження терміну перебування Чорноморського Флоту РФ національним інтересам безпеки України?
так
ні
не визначився

Милитва за Україну

Олег Соскін: Про економіку та нову владу
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa