nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

 Парламентські вибори-2012
 Офіційно
Виборче законодавство
Центральна виборча комісія
Політичні партії
Офіційні новини
 Політика
Акції та події
Виступи та інтерв'ю
 Економіка
Події
Інтерв'ю
Аналітика
 Світ про Україну
 Місцеві вибори-2010
 Президентські вибори 2010
 Вибори в Києві 2008
 Парламентські вибори 2007
Указ Президента України
2 квітня 2007
Указ Президента України
25 квітня 2007
Указ Президента України
5 червня 2007 року
Указ Президента України
31 липня 2007 року
 Вибори 2006
Календар виборів
Партії та виборчі блоки партій у виборчому процесі
Аналітика та статті
 Підписка на матеріали

Передвиборча програма
 
Я люблю мою країну.

Моя країна – це місце, де я народився і виріс, моя сім’я і друзі. Моя країна – це школа і перша вчителька. Це – робота, мої командири і товариші по військовій службі. Це Віра і багатовікова історія України. Це наш народ – добрий, працьовитий і терплячий.

Я захищатиму мою країну. І боротимуся з державою.

Бо це не моя – це їхня держава. Тих, хто роками при владі будували державу для себе. Це держава стельмахів, лозінських і зваричів. У ній чесній людині жити найважче. Тут панують мародери, шахраї, хабарники та вбивці.

За рік наша промисловість упала на 30%. Таких темпів падіння немає в жодній сусідній державі. І в Україні таке було лише в 1941 році. Не світова криза в цьому винна, а держава.

Вона щодня провокує конфлікти, хаос і безлад. Вона не захищає національні інтереси України. Їй нав’язують невигідні угоди. З нею не рахуються. Але розраховуються з її керівниками.

Їхня держава прикривається моїм синьо-жовтим прапором, грабує народ і шматує мою країну. Якщо їх не зупинити, то вони доведуть країну до розвалу або війни.

Нинішні можновладці хочуть зберегти їхню державу. А я не хочу! Переконаний – Ви теж. Разом з Вами ми зламаємо їхню державу. Спокійно, без потрясінь, але впевнено і рішуче. І збудуємо свою, сучасну і європейську. Заради нас з Вами і наших дітей. Я знаю як це зробити.

МОЯ КРАЇНА ЗЛАМАЄ ХРЕБЕТ КОРУПЦІЇ

Наведення порядку почну згори за трьома напрямами. Перший – жорстка кримінальна відповідальність за хабарництво чиновників, насамперед правоохоронців і суддів. Другий – позбавлення держави хабароємних функцій. Третє – декларація кожним чиновником не лише доходів, але й витрат своєї сім’ї, що перевищують 1000 доларів.

Жодна посадова особа в державі не матиме недоторканності, включно з Президентом. Вчинив кримінальний злочин – за грати, незалежно від посади.

Я людина військова. А військові мародерів судять швидко і справедливо. Якщо чиновника спіймають на хабарі в 10 тисяч доларів – сидітиме 15 років. А слідчий, прокурор, або суддя – пожиттєво. З конфіскацією майна. І без права амністії. Я вніс такий закон і він уже прийнятий парламентом.
Інформація про судові рішення буде відкритою для громадян. Це допоможе протидіяти корупції в судах.

Для дев’яти мільйонів водіїв я скасую корумпований державний техогляд автотранспорту, в якому задіяні 10 тисяч працівників ДАІ.

МОЯ КРАЇНА МАТИМЕ СИЛЬНУ І ВІДПОВІДАЛЬНУ ВЛАДУ

Відновлення керованості країною і порядок у владі – першочергове завдання. Як це зробити, я виклав у Конституції Порядку.

Президент особисто формує і очолює Уряд.
Він сам виконує те, що обіцяв. У приміщенні Кабміну. Решта будівель звільняються.

Посилюється місцеве самоврядування.
На місця передаються повноваження і ресурси. Місцева влада, а не чиновник у Києві вирішуватиме, яку школу, лікарню чи дорогу ремонтувати. Закон визначить відсоток від кожного з податків, що збираються у державі, який напряму буде спрямований до місцевого бюджету без ручного управління з Києва.

Я ліквідую районні державні адміністрації.
Обласні – будуть скорочені і матимуть лише функції координації та контролю.

Я перегляну і ліквідую всі функції держави, які годують чиновника.
Кількість міністерств і відомств (їх зараз 80) буде скорочена на 30%. Керівні посади – на 50%. Чисельність апарату по всій вертикалі (центр-регіони) – на третину.

Всі органи держави працюватимуть на людину – захист її інтересів, прав і свобод. Вони забезпечать в країні закон і порядок.

МОЯ КРАЇНА – ЦЕ ПОТУЖНА ЕКОНОМІКА І ПІДТРИМКА ПІДПРИЄМНИЦТВА

Моя країна ефективно використає свої стратегічні ресурси і конкурентні переваги, а це – родюча земля, транзитні транспортні магістралі, освічені люди і новітні технології.

Я візьму курс на зменшення державного регулювання економіки, крім стратегічних галузей. Моя країна буде партнером для підприємця, а не рекетиром, як сьогодні. Вона спростить процедури реєстрації і звітності, скоротить кількість контролюючих органів, скасує надумані дозволи та підстави для перевірок. Зупинить контрабанду, яка руйнує наше виробництво.

Справа держави – не заважати бізнесу і підтримувати того, хто створює робочі місця.
Ділові люди знають свою справу краще – тож нехай нею і займаються. Але моя країна не дозволить бізнесу керувати владою!

Буде реформовано податкову систему
: скорочено кількість і зменшено ставки податків; спрощено податковий облік; ліквідовано податкові привілеї; звільнено від оподаткування витрати на інновації та інвестиції у новітні технології; удосконалено оподаткування малого та середнього бізнесу.

Я ліквідую податкову міліцію і скасую податок на додану вартість – він буде замінений податком з обороту.

Скасую митні збори на енергозберігаючі технології та обладнання. У моїй країні кожен підприємець сплачуватиме податок державі, а не хабар чиновнику. За несплату – відповідатиме перед законом.
Структура власності підприємств і банків стане прозорою. Я запропоную бізнесу: чесні і рівні для всіх правила; вигідні для держави і підприємця умови легалізації капіталів; сприятливу податкову політику; жорсткий контроль за роботою чиновників. Бізнес погодиться на правила, яких безумовно буде дотримано.

Після цього в Україні буде заборонено діяльність офшорних компаній, які приховують власників і виводять кошти за кордон. У офшорах не буде потреби.

Я не підпишу жодного закону, який сприятиме монополізації і нищитиме конкуренцію.

Крупний бізнес отримає державну підтримку на міжнародних ринках, але сплачуватиме всі податки.
У моїй країні буде збудовано мережу швидкісних автошляхів з сучасною інфраструктурою. Колосальні транзитні можливості України будуть задіяні максимально.

Моя країна створить рай для туристів і добре на цьому зароблятиме. У нас є багата історія і культура, є Крим і Карпати, мальовничі місця для «зеленого» туризму. Для тих, хто розвиватиме туризм, ліквідую бюрократичні перепони.

Моя країна створить умови для повернення заробітчан додому.

МОЯ КРАЇНА – ЦЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ ЗАМОЖНЕ СЕЛО

Україна знову годуватиме Європу. Екологічно чистими продуктами за великі гроші, адже попит на чисті продукти у світі зростатиме. Ми не виснажуватимемо землю заради експорту соняшника і рапсу. Вироблятимемо кінцеву продукцію.

У моїй країні займатися селянською працею буде вигідно. Виробництво буде високотехнологічним і рентабельним – через ефективні, прозорі і доступні механізми державної підтримки, сприяння експорту та обмеження впливу чиновника. Створимо дієву систему страхування селян від неврожаю. Забезпечимо справедливість закупівельних цін.

Люди, які працюють на землі, житимуть у гідних умовах.
Всю землю України буде розмежовано між територіальними громадами. Це збільшить прямі надходження до сільських бюджетів.
Селяни отримають європейські дороги і комунальні зручності. Буде відтворено мережу сільських закладів культури, медицини, соціальних послуг, дитячих садків і шкіл. Створимо умови, за яких молодь не покидатиме село.

МОЯ КРАЇНА – ЦЕ СОЦІАЛЬНІ СТАНДАРТИ, ДУХОВНЕ І ФІЗИЧНЕ ЗДОРОВ’Я НАЦІЇ

Якість життя і безпека людини в моїй країні – понад усе.
Після кризи матимемо зростання економіки на 10% щорічно. Але воно нічого не варте, якщо довкілля забруднене, в країні епідемії небезпечних хвороб і наркоманія, тривалість життя зменшується, нація деградує фізично і морально.
Моя країна захистить людей від продукції, що руйнує здоров’я. Ввезення, вирощування та виробництво генномодифікованих продуктів, застосування шкідливих домішок у переробній промисловості буде заборонено.

Закон визначить перелік медичних послуг, які держава гарантує кожному на безоплатній основі. Буде розгорнуто виробництво якісних ліків і медичних препаратів.

Закон визначить мінімальну погодинну оплату праці, яка при повній зайнятості буде вищою за прожитковий мінімум. Несправедливо високі пенсії будуть знижені, адже сьогодні вони перевищують мінімальні у 75 разів. Мінімальні пенсії відповідно зростуть.

Буде заборонено пропаганду насильства, жорстокості та розпусти, рекламу алкоголю і тютюну на телебаченні.

У моїй країні буде створено принципово новий вид індустрії – індустрію відтворення інтелекту. Професії дитячого вихователя, шкільного вчителя і викладача вузу стануть стратегічними і матимуть найвищий соціальний статус. Але від них держава вимагатиме передових форм і методик навчання.

Я поверну в середню школу десятирічку
. Вступ до вузів буде виключно за знаннями, пільги надаватимуться після вступу.

Нам кажуть, що на школу, лікарню, театр, музей, книгу, кіно, дитячий гурток і секцію немає грошей. Водночас десятки мільярдів розкрадаються через рефінансування банків, непрозорі тендери, контрабанду і хабарі. Гроші на відродження духовного і фізичного здоров’я нації є – я їх витрушу з кишень злодійкуватих чиновників.

Державною мовою в Україні буде одна – українська. Але я зобов’яжу чиновника спілкуватися з людьми тією мовою, якою до нього звертаються.

Моя країна поважатиме всіх, хто боровся за її незалежність, вивчатиме і шануватиме свою історію. Ми житимемо перемогами і майбутнім, а не поразками і минулим – лише так станемо сильними і згуртованими.

У моїй країні буде потужний і заможний середній клас.
Він стане запорукою прогресивного демократичного розвитку країни.

МОЯ КРАЇНА – ЦЕ ПОВАГА У СВІТІ І СИЛЬНА ЗОВНІШНЯ ПОЛІТИКА

Ніхто не заступить за лінію національного інтересу України. Відносини з партнерами будуть рівноправними і взаємовигідними. Українці за кордоном будуть захищені.
Протягом п’яти років ми не вступатимемо ні в які воєнно-політичні союзи. Слабкі та роз’єднані – ми не потрібні нікому. Насамперед – самі собі. Нам треба консолідуватися, підвищити життєві стандарти і стати сильними.

Зовнішня політика – це не ритуальні візити і «дорожні карти». Ефективність візитів і угод оцінюватиму за такими параметрами: кількість нових робочих місць; обсяги зовнішніх інвестицій; нові технології для розвитку економіки; нові ринки для наших експортерів; зміцнення безпеки України.

Наша армія стане контрактною і надійно захищатиме народ. Наші солдати будуть професіоналами, матимуть якісну освіту і відмінну фізичну форму, сучасну зброю і гідне грошове забезпечення.
З принизливою практикою, коли до нас потрапляють вільно, а ми стоїмо у чергах за візами, буде покінчено. Україна виконає умови європейців щодо прикордонного і митного контролю. Але якщо після цього Євросоюз відмовиться відкрити нам свої кордони, я відновлю «дзеркальний» візовий режим.
Бути громадянином України стане престижно. Громадянин України відчуватиме себе захищеним. Україна стане регіональним лідером.

І тоді ми назвемо її Нашою Державою.
Нашою, а не їхньою.

Я знаю, що треба робити. Маю силу і волю для досягнення поставленої мети. Зламаю їхню державу, змушу її працювати для країни і народу. Для мене – це справа честі!

Власним прикладом я довів, що можна навести порядок в армії, швидко досягти позитивних результатів, працювати в Уряді і при цьому не красти, не брати хабарів. Прийшов на пост міністра полковником – полковником і пішов. Головне – справа.

Ми з Вами вже одержали першу перемогу!
Люди, а не олігархи, зібрали 2,5 млн. гривень, щоб я пішов на вибори. Вперше в історії України не кандидат купує голоси, а громадяни своїми коштами підтримують кандидата і доручають відстоювати їхні інтереси. Звертаюся до людей небайдужих – ставайте поруч зі мною, плечем до плеча.

Яким би виснажливим не був цей шлях для мене особисто, моєї сім’ї і нашої команди, я пройду його до кінця і не зніму своєї кандидатури на чиюсь користь.

Розумію, що рішучі дії Президента з наведення порядку в державі не всім можуть бути до вподоби. Але без рішучих кроків кризу не здолаємо.

Я готовий нести персональну відповідальність перед людьми за виконання цієї передвиборчої програми. Щомісяця провідні соціологічні служби країни фіксуватимуть рівень підтримки глави держави. І якщо він впаде до 15%, я оголошу референдум щодо довіри Президентові. Висловлять недовіру – того ж дня піду з посади добровільно. Без президентської пенсії, пільг, охоронців, водіїв і лікарів.

Присягаю народу України!

    [Версія для друку] Опитування 
Як Ви вважаєте, чи протирічить продовження терміну перебування Чорноморського Флоту РФ національним інтересам безпеки України?
так
ні
не визначився

Милитва за Україну

Олег Соскін: Про економіку та нову владу
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa