nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

детям омега 3
 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

 Парламентські вибори-2012
 Офіційно
Виборче законодавство
Центральна виборча комісія
Політичні партії
Офіційні новини
 Політика
Акції та події
Виступи та інтерв'ю
 Економіка
Події
Інтерв'ю
Аналітика
 Світ про Україну
 Місцеві вибори-2010
 Президентські вибори 2010
 Вибори в Києві 2008
 Парламентські вибори 2007
Указ Президента України
2 квітня 2007
Указ Президента України
25 квітня 2007
Указ Президента України
5 червня 2007 року
Указ Президента України
31 липня 2007 року
 Вибори 2006
Календар виборів
Партії та виборчі блоки партій у виборчому процесі
Аналітика та статті
 Підписка на матеріали

Передвиборча програма
 

«Друзі, давайте жити дружно»

Нація повинна жити майбутнім. Країна мусить вийти з періоду штучних дискусій, які розколюють націю. В українській історії є чимало нез'ясованих і суперечливих моментів, але довірити встановлення істини ми повинні професіоналам - історикам та культурологам. Тоді як нація, очолювана політиками як лідерами громадської думки, повинна дивитись у майбутнє, шукати шляхи розвитку. Головні національні дискусії мають точитися довкола шляхів розвитку, зміцнення економіки, національних реформ. Майбутнє нації - це реформа охорони здоров'я, пенсійна та податкові реформи, а також зміни системи управління. Вкидування в суспільство дискусійних тем з минулого - є політичною технологією переключення уваги від насущних тем.

- Презумпція вини чиновників за економічні злочини. Державні службовці повинні відповідати за свої рішення у сфері публічних фінансів та національної економіки, у тому числі - й за завдання збитків державі внаслідок ухвалення помилкових чи корупційно вмотивованих рішень.

Я встановлю суворий контроль за майновим станом чиновників високих рангів. Перед цим буде проголошена амністія, в ході якої усі державні службовці матимуть можливість задекларувати своє майно, сплативши 5%-й податок від його власності, але тоді особа довічно позбавляється права працювати на державній службі. Після завершення амністії чиновники повинні будуть пояснити походження особняків, дорогих автомобілів та інших предметів розкошів, навіть якщо вони записані на родичів. В разі відсутності легальних джерел надходження коштів - щодо майно вживатимуться заходи згідно з чинним законодавством. Особа, відповідно, довічно позбавляється права працювати в органах державної влади. 

Потрібно криміналізувати не тільки отримання хабаря, але дачу. Той, хто дає хабар чиновників, повинен нести більше покарання, аніж той, хто отримав його.

- Людина, її здоров'я - головний пріоритет нації. Держава повинна турбуватися про фізичне виховання громадян, підвищення якості медичного обслуговування та профілактики захворювань.

Я зменшу навантаження на дітей в школах. Адже наші діти стають дедалі менш витривалими, адже за останнє десятиліття навантаження на школярів зросло на 40%. У 5-6 класах звичними стали по 7 уроків, і по 8-9 - у випускних. В результаті діти помирають буквально на уроках фізкультури, здаючи кроси. Але ж нормативи за останнє десятиліття не збільшувалися, слабшими стали самі діти, й відмова від навантажень на уроках фізичного виховання - це боротьба із наслідками, а треба боротися з причинами -загальними освітніми навантаженнями.

40% юнаків, яким нині 16-18 років, не мають шансів дожити до 60-літнього віку. Ще двадцять років тому середній українець почував себе старим в 68-70 років, то нині - в 55: саме в цьому віці українські чоловіки вимушені відмовлятися від активного життя, зосередившись головним чином на лікуванні. Тоді як у більшості країн протяжність періоду здорового життя становить понад 70 років.

Порятунок нації - в здоровому способі життя. Я запроваджу державну політику, скеровану на масове використання українцями різноманітних форм та засобів активності, а також інших складових здорового способу життя.

Слід негайно провести реформу медичного обслуговування, запровадивши страхову медицину. Пенсіонерам та тимчасово непрацюючим оплачуватиме таку страховку держава, всім іншим - роботодавець.

- Громадянська відповідальність перед державою. Коли держава забезпечить безумовний контроль за використанням бюджетних ресурсів, заблокує будь-яку можливість для чиновників розкрадати народні кошти, громадяни повинні чесно сплачувати податки, що дозволить державі ефективно виконувати покладені на неї повноваження, в тому числі і в соціальній сфері, в галузі охорони здоров'я, в розбудові громадської інфраструктури та національної безпеки.

Підвищення громадянської відповідальності щодо сплати податків мінімізувати кримінальний сектор економіки. Нині від 40 до 70 відсотків економіки обертається в тіньовому секторі, де всі розрахунки ґрунтуються на готівкових коштах. Дохід від криміналізації економіки отримують лише власники бізнесів та чиновники-корупціонери, які їх покривають.

Відповідно, держава повинна частину податків зменшити, частину - скасувати взагалі.

- Екологія політики. Лідери нації повинні давати відповіді на ті актуальні теми, які запитані суспільством, і не влаштовувати спекулятивних дискусій з надуманих проблем. Політики повинні нести відповідальність за дані зобов'язання перед виборцями, і будь-які спроби брехні, чорного піару як елементу технологій боротьби з конкурентами повинні одразу ж отримувати належну оцінку суспільства. Я розроблю і запропоную суспільству механізми очищення від політичного спаму та бруду.

Основа моєї програми - лібералізм, що базується на принципі «принцип невтручання», згідно з яким державне втручання в економіку повинне бути мінімальним, зосереджене на захисті людей та їх власності, національній безпеці, та надання суспільних благ.

Головна цінність держави - людина.


    [Версія для друку] Опитування 
Як Ви вважаєте, чи протирічить продовження терміну перебування Чорноморського Флоту РФ національним інтересам безпеки України?
так
ні
не визначився

Милитва за Україну

Олег Соскін: Про економіку та нову владу
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa