nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

 Парламентські вибори-2012
 Офіційно
Виборче законодавство
Центральна виборча комісія
Політичні партії
Офіційні новини
 Політика
Акції та події
Виступи та інтерв'ю
 Економіка
Події
Інтерв'ю
Аналітика
 Світ про Україну
 Місцеві вибори-2010
 Президентські вибори 2010
 Вибори в Києві 2008
 Парламентські вибори 2007
Указ Президента України
2 квітня 2007
Указ Президента України
25 квітня 2007
Указ Президента України
5 червня 2007 року
Указ Президента України
31 липня 2007 року
 Вибори 2006
Календар виборів
Партії та виборчі блоки партій у виборчому процесі
Аналітика та статті
 Підписка на матеріали

Вибори в Україні: народ має знати правду
 

Напередодні президентських виборів, які мають відбутися в Україні 31 жовтня 2004 року, посилюється роль незалежних інформаційних ресурсів, що функціонують у мережі Інтернет. В умовах попрання правлячим режимом свободи слова й тиску, який чиниться на друковані ЗМІ, тільки потужні незалежні Інтернет-портали, що об'єднують центральні, регіональні та міські веб-ресурси, здатні надати широкому загалу об'єктивну інформацію про хід виборчих перегонів, забезпечити інтерактивний обмін інформацією та координацію дій місцевих громад у межах країни. Розгалужені Інтернет-портали, безпосередньо задіяні у виборчому процесі, можуть значною мірою сприяти його демократичності й прозорості. Портал (www.osp.com.ua) та його складова проект "Українські міста в Інтернеті" (www.cityukraine.osp.com.ua), що впроваджуються Інститутом трансформації суспільства (ІТС), має необхідні інтелектуальні та технічні можливості, аби безпосередньо долучитися до цього процесу.

Враховуючи вищевикладене, ІТС вирішив створити новий Інтернет-ресурс - веб-портал, що має загальну назву "Президентські вибори 2004: народ має знати правду" (www.vybory.osp-ua.info). Наш портал є інтегральним продуктом, де розміщуватиметься:

  • офіційна інформація стосовно виборчого процесу та кандидатів у Президенти України; календар виборів; оперативні новини про перебіг виборчої кампанії (акції, події, виступи, інтерв'ю);
  • матеріали опитувань громадської думки та рейтинги довіри до кандидатів;
  • найцікавіші аналітичні матеріали, статті, коментарі;
  • у розділі "Світ про UA-вибори" подаватиметься моніторинг закордонних мас-медіа про президентську кампанію в Україні;
  • у розділі "Голоси з діаспори" представлятиметься погляд української діаспори на перебіг виборчого процесу в нашій країні.
Наш новий портал об'єднує в єдину мережу сайти 28 міст України, в кожному з яких розміщений інформаційний модуль "Президентські вибори-2004", що має такі структурні елементи: Законодавство, Кандидати, Виборча комісія, Календар виборів, Події в місті. Інформацію про передвиборчу ситуацію в кожному з 28 міст України ми розміщуємо як на міських сайтах, так і на нашому порталі в загальному розділі "Українські міста у вирі виборів". Значну частину інформаційного наповнення цих сайтів становитимуть найактуальніші та постійно оновлювані матеріали про особливості проходження виборчої президентської кампанії в містах України.

Щотижня ми здійснюватимемо підготовку та розсилку Інтернет-видання "Інформаційний бюлетень українських міст", де висвітлюватимуться основні події президентських перегонів, інформація про які надходить з 28 міст, які є учасниками проекту "Українські міста в Інтернеті". За бажання Ви маєте можливість підписатися на розсилку Бюлетеня. Сьогодні він надсилається в понад 2 тис. електронних адрес.

У рамках порталу діє система швидкого та оперативного управління внутрішніми і зовнішніми інформаційними потоками, що надходять з міст України, здійснюється оперативний моніторинг виборчих перегонів, є можливість обговорити основні події та аналітичні матеріали на Форумі.

Для посилення інтерактивного спілкування під час президентських перегонів між кандидатами в Президенти України та українською спільнотою Інститут трансформації суспільства створив новий веб-ресурс "Інтернет-конференція" (www.conference.osp-ua.info), що також є складовою порталу "Президентські вибори 2004: народ має знати правду".

Наші довгострокові цілі:
  1. Підтримка курсу України на євроатлантичну інтеграцію та утвердження демократичних цінностей.
  2. Сприяння проведенню прозорих, демократичних виборів Президента України у 2004 році.
  3. Забезпечення дотримання права українських громадян на свободу слова та волевиявлення.
  4. Поширення інформації про перебіг виборчого процесу в Україні та інших країнах світу.
  5. Інформаційне забезпечення міських громад та їх долучення до здобутків і можливостей світового інформаційного суспільства. Створення умов для інтерактивного переливу інформації між містами України про хід виборчого процесу.

Бажаємо Вам приємного перегляду матеріалів порталу
і сподіваємося на плідну співпрацю!

Олег Соскін,
Директор Інституту трансформації суспільства,
Керівник проекту


    [Версія для друку] Опитування 
Як Ви вважаєте, чи протирічить продовження терміну перебування Чорноморського Флоту РФ національним інтересам безпеки України?
так
ні
не визначився

Милитва за Україну

Олег Соскін: Про економіку та нову владу
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa