nike blazer damskie nike blazer sklep moncler kurtka oakley praha ray ban praha abercrombie mikina polo ralph lauren praha hollister praha hollister mikina abercrombie praha michael kors kabelky hollister sk air jordan tenisky nike free 5.0 bayan nike free run bayan

bolsos michael kors nike huarache baratas montblanc boligrafos nike outlet polos ralph lauren baratos oakley baratas michael kors bolsos new balance 574 new balance baratas boligrafos montblanc nike air force baratas polo ralph lauren baratos nike air force 1 nike huarache

 

cheap air jordans uk cheap mont blanc pens hollister outlet uk adidas jeremy scott uk hollister outlet cheap air jordans gucci belts uk nike shox uk cheap nike air max 90 gucci belt uk

uggs sko louis vuitton oslo nike sko polo ralph lauren dame louis vuitton norge oakley norge parajumpers norge oakley briller polo ralph lauren salg moncler jakke ray ban solbriller canada goose norge ray ban norge woolrich jakke parajumpers salg

 Парламентські вибори-2012
 Офіційно
Виборче законодавство
Центральна виборча комісія
Політичні партії
Офіційні новини
 Політика
Акції та події
Виступи та інтерв'ю
 Економіка
Події
Інтерв'ю
Аналітика
 Світ про Україну
 Місцеві вибори-2010
 Президентські вибори 2010
 Вибори в Києві 2008
 Парламентські вибори 2007
Указ Президента України
2 квітня 2007
Указ Президента України
25 квітня 2007
Указ Президента України
5 червня 2007 року
Указ Президента України
31 липня 2007 року
 Вибори 2006
Календар виборів
Партії та виборчі блоки партій у виборчому процесі
Аналітика та статті
 Підписка на матеріали

 
У Польщі хочуть приїзду лікарів з-за східного кордону
05.01.2018 17:27

У Польщі триває дискусія над пропозицією спрощення процедури працевлаштування медиків з-за східного кордону.

З боку Міністерства сім’ї та праці Польщі немає жодних перешкод у справі видання дозволів на роботу для лікарів з-за східного кордону. Про це повідомив віце-міністр сім’ї та праці Станіслав Швед. Він додав, що спрощення процедури працевлаштування цих лікарів – це відповідальність Міністерства здоров’я.

У грудні 2017 року міністр здоров’я Константи Радзивілл сказав, що він розмірковує над спрощенням лікарям з-за меж Європейського Союзу процедури працевлаштування у Польщі. Чиновник зазначив, що тільки запрошення лікарів з-за східного кордону не вирішить кадрових проблем у Польщі.

Але маю намір зменшити ті обмеження та перешкоди, що нині не є обов’язковими. Розглядаємо проекти надання лікарям з-за меж Спільноти можливості праці в одного роботодавця, який буде також певним чином відповідальний за їхню практику», - відзначив він.

Станіслав Швед підкреслив, що з боку Міністерства сім’ї та праці Польщі нині немає жодних перешкод для працевлаштування або видавання дозволів на роботу лікарям з-за східного кордону. «Якщо вони дотримуються умов закону про професію лікаря, то, звісно, можуть у нас працювати», - сказав він.

Чиновник звернув увагу, що спрощення під час працевлаштування лікарів та медсестер зі сходу може запропонувати Міністерство здоров’я. На його переконання, буде найліпше, якщо лікарі та медсестри, які приїжджають до Польщі, працюватимуть у країні більше декількох місяців. За його словами, найбільш оптимальними будуть навіть 5-річні перебування медиків зі сходу.

Нині право працювати у Польщі з повним визнанням їхньої кваліфікації мають лікарі, котрі отримали вищу освіту у медичних навчальних закладах в Європейському Союзі – для лікування у Польщі вони повинні здати тільки екзамен з польської мови.

Лікарі з дипломами вишів з-за меж ЄС повинні пройти довший шлях до набуття права праці за професією. Спочатку їм потрібно нострифікувати лікарський диплом, що часто пов’язано із зарахуванням різних курсів та вишколів, а також здачею іспитів. Навіть лікарі зі спеціалізацією, здобутою за межами ЄС після нострифікації диплому йдуть потім на річне лікарське стажування. Дозволи для виконання праці лікаря видають окружні лікарські палати на підставі законодавчих вимог.


Польське Радіо<<<   

 [версія для друку] Опитування 
Як Ви вважаєте, чи протирічить продовження терміну перебування Чорноморського Флоту РФ національним інтересам безпеки України?
так
ні
не визначився

Милитва за Україну

Олег Соскін: Про економіку та нову владу
Українські міста в Інтернеті
Інститут трансформації суспільства
Портал Олега Соскіна - аналітика, статті, коментарі, новини в Україні та за кордоном
OSP-ua.info - События, комментарии, аналитика

TyTa